Бездротова комп'ютерна мишка MeeTion MT-R545 1600DPI блютуз миша для комп'ютера ноутбука пк - Чорний




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MEETION MT-R545 — це проста і зручна безпровідна миша, яка підходить як для правої так і для лівої руки. Завдяки точному оптичному датчику, з роздільною здатністю 1600 dpi, що дозволяє точно контролювати курсор під час роботи. Бездротова миша працює на частоті 2,4 ГГц і має радіус дії до 10 м. Ця миша працює від однієї батарейки AA (входить в комплект). Корпус виготовлений з якісного пластика. Мишка сумісна з усіма ОС, включаючи macOS. Додаткове ПЗ для налаштування і підключення не потрібно. Кількість клавіш — 3.
Характеристики:
- Тип: миша
- Тип підключення: бездротовий
- Тип живлення: 1 батарейка АА (входить в комплект)
- Радіус дії: 10 м
- Канал підключення: радіоканал 2.4 ГГц
- Розміри: 100х60х39 мм
- Вага: 75 г
Комплектація:
- Миша
- Приймач
- Батарейка АА
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meetion |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 39 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
- Ціна: 373,75 ₴
